tel. 52 522 55 41

Polityka prywatności

 

1. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówienia i udostępniane tylko i wyłącznie w tym celu. 

2. Prywatność użytkowników Strony jest dla nas szczególnie ważna. Poniżej znajduje się informacja o danych osobistych pobieranych w momencie odwiedzin i dokonania zakupu na stronie. Zaznaczamy, że nigdy nie sprzedajemy danych ani nie przekazujemy ich innym podmiotom.

3. Serwis internetowy www.pozytywny-krok.pl ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie, co obejmuje m.in. informowanie naszych klientów o oferowanych przez nas produktach i usługach

4. Bezpieczeństwo i poufność danych
Wszelkie dane osobowe gromadzone są na zasadzie pełnej dobrowolności i są przeznaczone tylko i wyłącznie dla właściciela Strony. Nie są przekazywane żadnym innym firmom zewnętrznym. Klient w każdym momencie ma prawo do rezygnacji ze złożonego zamówienia zgodnie z zasadami Regulaminu umieszczonego na stronie. W przypadku rezygnacji dane osobowe podawane podczas składania zamówienia nie są w żaden sposób dalej przetwarzane przez właściciela Strony. Każdy Klient posiada uprawnienia wynikające z Ustawy o ochronie danych osobowych.

5. Współpraca z Google
Strona korzysta z Google Analytics, czyli usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc. (“Google”). Google Analytics używa “cookies” – plików tekstowych umieszczanych na Twoim komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu, w jaki użytkownicy z niej korzystają. Google może przekazywać te informacje osobom trzecim, jedynie jeżeli będzie zobowiązane to uczynić na podstawie przepisów prawa.

6. Kontakt w sprawie polityki prywatności
Chętnie odpowiemy na pytania, których nie wyczerpują powyższe zagadnienia. Prosimy przesłać pytanie używając w tym celu zakładki „Kontakt” znajdującej się na stronie.
Korzystanie ze Strony oznacza akceptację wyżej wymienionych zasad.