tel. 52 522 55 41
Skład produktu

Fukoksantyna

Karotenoid Fukoksantyny redukuje tkankę tłuszczową poprzez wydzielanie białka o symbolu UCP1. Białko ma działanie termogeniczne, przyspiesza procesy utleniania kwasów tłuszczowych i produkcję energii cieplnej w mitochondriach komórek składających się na tkankę tłuszczową. Fukoksantyna zapobiega i obniża masę ciała na diecie o wysokiej zawartości tłuszczu; obniża otłuszczenie wątroby, które jest związane z odpornością na insulinę i zespołem metabolicznym.

Redukuje zapalenia w tkance tłuszczowej obniża zapalenie cytokin (przekaźnik sygnałów) uwalnianych z tłuszczu. Fukoksantyna jest przekształcana przez komórki wątroby i jelita w aktywny metabolit o nazwie fukoksantynol, osiągający maksymalne stężę nie we krwi cztery godziny po spożyciu z siedmiogodzinnym czasem półtrwania.


Kwas chlorogenowy
Jest to naturalny kwas organiczny, polifenol i antyoksydant. Znajdując się w organizmie obniża ilość cukru wchłanianego w przewodzie pokarmowym. Prowadzi to do zmuszenia organizmu do korzystania z nagromadzonych wcześniej zapasów.


Taraxacum officinale


Zawiera substancje zwane laktonami seskwiterpenowymi oraz przeciwutleniacze. Składniki te stymulacją krążenie krwi i wspierają trzustkę i wątrobę w procesie detoksykacji. Ma działanie łagodnie moczopędne, sprzyjając rozprowadzaniu w organizmie składników odżywczych. Stymuluje produkcję żółci w pęcherzyku żółciowym, pomagając w rozkładzie tłuszczów.

Zawiera mikro- i makroelementy oraz witaminy A, B, C, D i E. Zawiera też inulinę, która jest probiotykiem, a także trójterpeny o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym, sterole roślinne (tzw. fitosterole), które m.in. obniżają stężenie szkodliwego cholesterolu we krwi.


ChitosanChitosan jest produkowany z chityny. posiada umiejętność łączenia się ze spożywanymi w diecie tłuszczami, przez co ich absorpcja w jelicie cienkim jest ograniczona. Działa on na zasadzie „blokera tłuszczu”, dosłownie blokując go przed absorpcją i ograniczając w ten sposób ilość kalorii, jakie mogą zostać wykorzystane do procesu lipogenezy, co przekłada się na utratę tkanki tłuszczowej.


Gurmar
Roślina tropikalna regulującą poziom glukozy we krwi, posiadającą wiele substancji aktywnych: alkaloidy, flawonoidy, chlorofile, saponiny triterpenowe i stigmasterol. Zmniejsza łaknienie i blokuje receptory smaku (zwłaszcza słodkiego). Obniża poziom trójglicerydów we krwi.


Synefryna


Substancja z grupy stymulantów, lek przeciw otyłości. Ma działanie podobne do efedryny i pseudoefedryn. Jednak synefryna pobudza tylko receptory adrenaliny w niektórych tkankach, głównie tłuszczowych (tylko receptory beta-3), podczas gdy efedryna nie ma takiego rozróżnienia (pobudza wszystkie beta-receptory adrenaliny).

Efedryna może powodować podwyższenie ciśnienia i palpitacje serca, gdyż działa także na komórki serca, a synefryna jest wolna od takich efektów ubocznych. Dodaje energii, obniża apetyt, pobudza metabolizm i spalanie kalorii.


KapsaicynaOrganiczny związek chemiczny, alkaloid stymulujący metabolizm, przyśpieszający spalanie tkanki tłuszczowej. Wpływa na produkcję hormonu tarczycy, który reguluje adrenalinę i dopaminę – hormony regulujące apetyt.


1,3,7-trimetyloksantyna


Czysta kofeina - organiczny związek chemiczny klasyfikowany jako alkaloid purynowy. Blokuje receptory adenozynowe w mózgu, przez co niweluje objawy zmęczenia i stymuluje do podejmowania zwiększonej aktywności. Pobudza korę mózgową i ośrodki podkorowe oraz ośrodek oddechowy i naczynioruchowy.

Rozszerzają naczynia mózgowe, nerkowe i wieńcowe serca, zwężają naczynia brzuszne. Powoduje więc przepływ krwi z jamy brzusznej do skóry, mięśni i mózgu. Zwiększa wydolność psychofizyczną. Przyśpiesza przemianę materii, podnosi ciepłotę ciała. Wzmaga wydzielanie soku żołądkowego, pobudza ruchy robaczkowe przewodu pokarmowego.Sposób dawkowania


1 kapsułka dwa razy dziennie ok. 30 minut przed posiłkiem – przed śniadaniem i przed obiadem. Popić dużą ilością wody, zaleca się przynajmniej jedną szklanką wody z cytryną.
Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia i nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią. Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci.Już teraz podejmij odpowiednią decyzję...

Bardzo ważnym jest zdecydować, aby prowadzić lepszy i zdrowszy tryb życia. Poniżej przedstawiamy tylko część dodatnich aspektów, dzięki którym Twoje życie sie zmieni już w najbliższych tygodniach!

Weź kaplanex i:

  • Poczuj się lepiej
  • Schudnij
  • Nie wstydź się swojego ciała
  • Poznaj nowe towarzystwo

Nie rób nic:

  • Złe samopoczucie
  • Zwiększającą się nadwagę
  • Problemy z wyglądem
  • Samotność w domu